Wschód Ziemi. Tom 1. Ziemia osamotniona – Daniel Arenson

Wschód Ziemi. Tom 1. Ziemia osamotniona – Daniel Arenson

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Data premiery: 2018-06-06
Seria: Wschód Ziemi

Przybyli z otchłani kosmosu, żeby nas zniszczyć.

Przed pięćdziesięciu laty żądni krwi obcy spustoszyli Ziemię. Większość ludzkości zginęła. Stoczyliśmy się w ciemność. Ale teraz odradzamy się z popiołów. Nadszedł czas, żeby stawić im czoła.

Marco Emery urodził się w czasach wojny i na własne oczy widział jak jego matka zostaje pożarta przez obcych. Dołącza do Sił Obronnych Ludzkości, armii złożonej z poborowych, która chroni Ziemię i kosmos. Zanim stanie twarzą w twarz z obcymi, Emery musi przejść podstawowe szkolenie wojskowe i stać się żołnierzem.

W starciu z przybyszami z kosmosu, Ziemia jest osamotniona. Jednak my się nie poddamy. Staniemy do walki i zwyciężymy.

Jeśli jesteś fanem „Gry Endera”, „Wojny starego człowieka” i serii „Battlestar Galactica”, pokochasz „Wschód Ziemi”, nową serię powieści science fiction. Książka autora bestsellerów z listy USA Today.

„»Ziemia osamotniona« tak mnie wciągnęła, że czytałam ją do późnych godzin nocnych! To fascynująca, poruszająca i błyskotliwa powieść. Daniel Arenson pozwala nam spojrzeć na życie grupki młodych mężczyzn i kobiet, którzy muszą przejść przez piekło, żeby zapewnić bezpieczeństwo pozostałościom ludzkiej cywilizacji. Nie mogę się doczekać kolejnej książki z tej serii!”
Michelle Garza, autorka „Mayan Blue”

„»Ziemia osamotniona« to epicka opowieść o bohaterach i potworach, o ludzkości stającej do walki z przerażającą plagą nadciągającą z głębin kosmosu. Jest to pasjonująca lektura dla fanów klasycznych przygód gatunku science fiction.”
Jeff Bryan, autor powieści „Ellie Jordan”, „Ghost Trapper”

Dane szczegółowe
Recenzje
Dostawa i płatno

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x