Zabić Sarai – J.A. Redmerski – recenzja

Zabić Sarai – J.A. Redmerski – recenzja

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana przez ostatnie dziewięć lat.

Opis książki mnie zainteresował, chociaż znalazłam ją w dziale Romans. Postanowiłam dać jej szansę – i nie żałuję. To połączenie dobrego thrillera, kryminału i romansu.
To nieprzewidywalna, zaskakująca, ciekawa historia. Nie można się od niej oderwać, niesamowicie wciąga do tego stopnia, że zaliczyłam nieprzespaną noc przez nią. to bardzo nieszablonowy romans, budzący wiele skrajnych emocji.

Od samego początku książka targa czytelnikiem na wszystkie strony. Pojawiają się takie tematy jak handel ludźmi, handel narkotykami, płatni mordercy, brutalny, mroczny półświatek. W tym wszystkim tkwi Sarai, przetrzymywana jako seksualna niewolnica, dziewczyna która nie wie lub nie pamięta już, jak wygląda inny świat i zwykłe, normalne życie.

Sarai próbuje się wyswobodzić i zaczyna życie jeszcze gorsze. Z Victorem stają się parą “sprawiedliwych”, wymierzających karę wszystkim kto według nich na to zasługuje. A Victor nie jest kochanym, opiekuńczym misiem ale bezwzględnym, płatnym zabójcą.

Zabić Sarai to dopiero pierwsza część serii: W towarzystwie Zabójców. Mam nadzieję sięgnąć po kolejne tomy serii.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x